See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Thema Mens. Dienst Samenleving. Raamovereenkomst voor het takelen en bewaren van voertuigen voor een periode van maximum 4 jaar.
Beschreibung: Thema Mens. Dienst Samenleving. Raamovereenkomst voor het takelen en bewaren van voertuigen voor een periode van maximum 4 jaar.
Interne Kennung: PPP091-5222/6063/26/MJE-7/26-29
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63727100 Einsatz von Schleppbooten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26/MJE-7/26-29_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63727100 Einsatz von Schleppbooten