90110-2025 - Ergebnis
Tschechien – Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste – Poskytování služeb cestovního ruchu za účelem výjezdu reprezentačního týmu paracyklisticky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb cestovního ruchu za účelem výjezdu reprezentačního týmu paracyklisticky
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb cestovního ruchu za účelem zajištění výjezdů státní reprezentace v disciplíně paracyklistika pro Český svaz cyklistiky s.z. poskytovaných na základě rámcové dohody, která bude uzavřena s jedním dodavatelem (bez obnovy soutěže).
Interne Kennung: 122024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen, 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste, 63511000 Organisation von Pauschalreisen, 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 63513000 Touristeninformation, 63514000 Dienstleistungen von Reiseführern, 63515000 Reisedienste, 63516000 Reiseverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63513000 Touristeninformation, 63514000 Dienstleistungen von Reiseführern, 63515000 Reisedienste, 63516000 Reiseverwaltung, 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 63511000 Organisation von Pauschalreisen, 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste, 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 zákona vyhrazuje změnu závazků, a to tak, že v případě potřeby zadavatele a dle jeho rozpočtových možností může odebírat služby vítězného dodavatele, které jsou předmětem veřejné zakázky, pakliže rozsah těchto služeb nepřekročí 50 % původní hodnoty veřejné zakázky, a to po dobu 1 roku po uplynutí lhůty stanovené v čl. VII. příslušné rámcové smlouvy na veřejnou zakázku, a to pouze při splnění podmínek dle § 131 odst. 3 zákona. V takovém případě bude každé takové plnění, ať již dílčí či celkové plnění ze strany zadavatele poptáváno v režimu jednacího řízení bez uveřejnění.