See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów sanitarnych jednonoszowych w latach 2022-2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów sanitarnych jednonoszowych w ilości 80 szt. w latach 2022-2025. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki do SWZ
Interne Kennung: WOFiTM/37/2021/PN
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0000
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy