2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych w ramach terapeutycznego programu zdrowotnego
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych w ramach terapeutycznego programu zdrowotnego z podziałem na 4 cześci
Interne Kennung: DZP.261.1.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Etanerceptum 0,05 g/ml x 4 amp.-strzyk. lub x 4 wstrzykiwacze.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Tocilizumab inj. 0,4g/20 ml, tocilizumab inj. 0,08g/4 ml
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Baricitinibum, 4 mg, tabl. powl., 35 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Tofacitinibum 5 mg, tabl. powl. 56 szt