2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu do sterowania pojazdem i rejestracji danych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczych i oprogramowania do obliczeń numerycznych wraz z wdrożeniem oraz przeprowadzeniem instruktażu z obsługi dla personelu Zamawiającego. W skład przedmiotu zamówienia wchodzi: a) Robot sterujący kierownicą, do zdalnej kontroli kierownicy pojazdu, b) Robot sterujący pedałami, do zdalnej kontroli przyśpieszania i hamowania pojazdu operujący pedałami przyspieszenia i hamowania. c) Cel miękki EMT- makieta motocykla. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 i załączniku nr 6 do SWZ; 3. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym, nie dopuszcza składania ofert częściowych. Uzasadnienie: Zamówienia w całości jest dostosowane do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw w rozumieniu załącznika I do rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r. Podział zamówienia na części byłby sztucznym zabiegiem i naruszałby zasadę racjonalnego wydatkowania środków przez Zamawiającego. Ze względów technologicznych i wykonawczych oraz racjonalnego wydatkowania środków publicznych nie ma możliwości podzielenia go na części. Podział zamówienia na części groziłby ograniczaniem konkurencji albo nadmiernymi trudnościami technicznymi i kosztami wykonania zamówienia, także potrzebą skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia. 4. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 756323-2024
Interne Kennung: ZP/30/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp (tzw. „procedurę odwróconą”)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte, 35112100 Notfalltrainingspuppe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczych i oprogramowania do obliczeń numerycznych wraz z wdrożeniem oraz przeprowadzeniem instruktażu z obsługi dla personelu Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 i załączniku nr 6 do SWZ; W skład przedmiotu zamówienia wchodzi: a) Robot sterujący kierownicą, do zdalnej kontroli kierownicy pojazdu, b) Robot sterujący pedałami, do zdalnej kontroli przyśpieszania i hamowania pojazdu operujący pedałami przyspieszenia i hamowania. c) Cel miękki EMT- makieta motocykla. 3. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym, nie dopuszcza składania ofert częściowych. Uzasadnienie: Zamówienia w całości jest dostosowane do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw w rozumieniu załącznika I do rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r. Podział zamówienia na części byłby sztucznym zabiegiem i naruszałby zasadę racjonalnego wydatkowania środków przez Zamawiającego. Ze względów technologicznych i wykonawczych oraz racjonalnego wydatkowania środków publicznych nie ma możliwości podzielenia go na części. Podział zamówienia na części groziłby ograniczaniem konkurencji albo nadmiernymi trudnościami technicznymi i kosztami wykonania zamówienia, także potrzebą skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia. 4. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.