90245-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bodenproben – Rámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody je vyhotovení podrobných nebo předběžných geotechnických průzkumů staveb pozemních komunikací. Na základě této Rámcové dohody lze zadávat MT s předpokládanou hodnotou do 10 mil. Kč bez DPH.
Vorherige Bekanntmachung601274-2023
Interne Kennung01ST-001163
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111250 Bodenproben
5. Los
LosLOT-0001
TitelI/16 Horka u Staré Paky - obchvat, podrobný GTP
BeschreibungÚkolem podrobného geotechnického průzkumu je spolu s rešerší archivních podkladů shromáždit co nejúplnější údaje o inženýrskogeologických, geotechnických, hydrologických a hydrogeologických poměrech zájmového území a detailně a komplexně zhodnotit geomechanické vlastnosti geologického podloží tak, aby charakterizovalo chování zemin v přirozeném, nebo zhutněném stavu v podzákladí objektů, v podloží násypů a v zemním tělese zářezů a násypů. Výsledky provedeného podrobného geotechnického průzkumu budou sloužit jako podklad k vypracování projektové dokumentace DUSP pro povolení záměru stavby. Stávající silnice I/16 je v předmětném úseku součástí sítě státních silnic. V minulosti byla zpracována projektová dokumentace DÚR (09/2018) a k ní předběžný GTP. Trasa je ukotvena v územně plánovacích dokumentech Libereckého i Královéhradeckého kraje a dokumentací DÚR byla po složitých jednáních s obcemi i významnou místní firmou Wotan Forest (umístěnou mezi železniční stanicí a místní komunikací do části obce Nedaříz) vytrasována do pevné polohy, byť nebylo v tu dobu možné vydat územní rozhodnutí. Zhotovitel terénních i laboratorních prací podrobného GTP bude provádět tento GTP s upřesněním geologických i hydrogeologických profilů a vlivů pro samotný návrh trasy přeložky silnice I/16, zejména pro zakládání mostních objektů a zvláště pro dlouhý most vedoucí v oblouku trasy nad jmenovanou železniční stanicí, závodem Wotan Forestu a obytnou zástavbou v části obce Nedaříz.
Interne KennungI/16 Horka u Staré Paky - obchvat, podrobný GTP