2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een multidisciplinair ontwerpteam voor de realisatie van een Psychiatrisch Verzorgingstehuis met een erkenning van 60 bedden
Beschreibung: Ariadne plant de realisatie van een gefaseerde nieuwbouw voor het Psychiatrisch Verzorgingstehuis (PVT) Nieuwemeers op de campus te Lede. Het project kadert binnen het geactualiseerde masterplan en het zorgstrategisch plan 2025–2030 en wil inspelen op actuele en toekomstige uitdagingen binnen de geestelijke gezondheidszorg, in het bijzonder de vermaatschappelijking van zorg en de toenemende complexiteit van residentiële zorg. Het bestaande PVT Nieuwemeers werd in 1998 in gebruik genomen en voldoet functioneel en conceptueel niet langer aan hedendaagse zorgvisies en toekomstige noden. De nieuwbouw beoogt een duurzame en flexibele infrastructuur die herstelgerichte zorg maximaal ondersteunt. Gezien bestaande in gebruik zijnde gebouwen, dienen afgebroken te worden, zullen de sloop en bouwwerken in fases dienen te gebeuren. Deze selectieleidraad geeft slechts een algemene en voorlopige beschrijving van het voorwerp van de opdracht. De opdracht zal nader omschreven worden in het bestek in de tweede fase van de plaatsingsprocedure. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om van de bepalingen van deze selectieleidraad af te wijken.
Interne Kennung: VVDB_PVT_26_01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VVDB_PVT_26_01 - 1
Beschreibung: Aanstellen van een ontwerpteam
Interne Kennung: 1