2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření Gočárovy galerie v Automatických mlýnech-zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Účelem JŘBU navazujícího na Soutěž je jednání o podmínkách smlouvy, která bude s vybraným dodavatelem uzavřena. Předmětem jednání bude stanovení smluvních a obchodních podmínek, cenových ujednání a detailní vymezení předmětu plnění ve veřejné zakázce na výběr dodavatele projekčních prací „Rozšíření Gočárovy galerie v Automatických mlýnech - zpracování projektové dokumentace“
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00000408