2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego w kwocie 6 500 000,00 zł
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego w maksymalnej wysokości 6 500 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Dobrzyniewo Duże na rok 2025 w kwocie 5 080 000,00 zł oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań w kwocie 1 420 000,00 zł
Interne Kennung: Rir.271.135.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu złotowego w maksymalnej kwocie 6 500 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Dobrzyniewo Duże na rok 2025 w kwocie 5 080 000,00 zł oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań w kwocie 1 420 000,00 zł