2. Verfahren
Verfahren
Titel: De realisatie van en het onderhoud aan een schuur-, spuitcabine en straalmachine
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst in deze aanbesteding is de Dienst Materiële Instandhouding van de Koninklijke Marine. in verband met de behoefte voor de levering, installatie en onderhoud van een schuurcabine, spuitcabine en straalmachine voor het Dienstencentrum Afwerking Componenten (DAC) van de Koninklijke Marine is deze Aanbesteding opgezet.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39236000 Spritzkabinen, 42924200 Dampf- oder Sandstrahlmaschinen, 43811000 Poliermaschinen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 Stück