903-2026 - Ergebnis
Polen – Ausbildung im medizinischen Bereich – Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży, zgodnie z aktualnie obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychoterapii Dzieci i Młodzieży, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021- 2027. 2. Niniejsze zamówienie podzielone jest na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia stanowią Załącznik nr 1A-1B oraz Załącznik nr 2 do Zaproszenia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 1A-1B do Zaproszenia oraz we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do Zaproszenia. 4. Minimalny gwarantowany poziom realizacji zamówienia: z uwagi na proces rekrutacji uczestników do projektu w ramach szkolenia specjalizacyjnego, Zamawiający gwarantuje wykonanie zamówienia na poziomie: realizacja zajęć dydaktycznych dla Grupy nr 1 (zgodnie ze szczegółowym harmonogramem realizacji szkolenia specjalizacyjnego – załącznik do OPZ) w zakresie każdej części zamówienia. 5. Wykonawca zobowiązany jest wyznaczyć do realizacji zamówienia osobę, która spełnia minimalne wymagania merytoryczne określone w treści załącznika 1A-1B do zaproszenia w odniesieniu do danej części zamówienia. Minimalne wymagania merytoryczne są to wymagania dotyczące wykształcenia, kwalifikacji i doświadczenia, które musi spełnić osoba wyznaczona do realizacji zamówienia w ramach danej części zamówienia. Wszystkie pojęcia używane w załączniku 1A-1B do Zaproszenia należy rozumieć zgodnie z obowiązującymi przepisami – jeżeli pojęcia te zostały zdefiniowane w treści obowiązujących aktów prawnych. Zamawiający wymaga, aby zamówienie – w zakresie przygotowania i przeprowadzenia zajęć dydaktycznych – zostało zrealizowane osobiście przez osobę wyznaczoną do realizacji zamówienia, wskazaną w protokole z negocjacji. Zmiana osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia, na etapie realizacji zamówienia jest możliwa wyłącznie na zasadach określonych w załączniku nr 1A-1B i nr 2 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung788592-2025
Interne KennungSPZOZ/FERS 01.13/8/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 11 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 11 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: Kwalifikacja do leczenia psychiatrycznego, w tym z użyciem psychoterapii ze szczególnym uwzględnieniem psychoanalizy, psychoterapii psychoanalitycznej, psychodynamicznej, poznawczo-behawioralnej, systemowej, humanistyczno- doświadczeniowej lub integracyjnej GRUPA I, GRUPA II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 11 zamówienia
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 12 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 12 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: Wybrane elementy wiedzy o osobowości i rozwoju człowieka w cyklu życia, czynniki kształtujące rozwój człowieka i osobowości, rozwój poznawczy, emocjonalny, społeczny, rozwój języka i komunikacji GRUPA I, GRUPA II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 12 zamówienia
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 13 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 13 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: Teoretyczne podstawy psychoterapii GRUPA I, GRUPA II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 13 zamówienia
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 14 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 14 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: Zagadnienia etyczne w psychoterapii GRUPA I, GRUPA II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 14 zamówienia
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 15 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 15 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: Zagadnienia prawne w psychoterapii GRUPA I, GRUPA II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 15 zamówienia
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 16 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 16 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: Czynniki socjokulturowe w psychoterapii GRUPA I, GRUPA II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 16 zamówienia
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 17 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 17 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy dobrej praktyki, w tym zasady praktyki opartej na dowodach GRUPA I, GRUPA II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 17 zamówienia