2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verbouwen parkvilla tot schoolgebouw
Beschreibung: Verbouwen van een parkvilla tot schoolgebouw
Interne Kennung: 21272
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 21272 - 1
Beschreibung: GESLOTEN RUWBOUWWERKEN (Ruwbouw - Dakdichting - Buitenschrijnwerk)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 21272 - 2
Beschreibung: BINNENAFWERKING (Chape en vloeren - binnenbepleistering en gyprocwerken - binnenschrijnwerk)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 21272 - 3
Beschreibung: TECHNIEKEN (Elektriciteit - Sanitair - Verwarming - Ventilatie)
Interne Kennung: 3