See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej w okresie od 1.01.2026 do 31.12.2028 - dla budynków Urzędu Miejskiego w Jaworznie oraz Ośrodka Edukacji Ekologiczno – Geologicznej w Jaworznie.
Beschreibung: Dystrybucja energii elektrycznej w okresie od 1.01.2026 do 31.12.2028 - dla budynków Urzędu Miejskiego w Jaworznie oraz Ośrodka Edukacji Ekologiczno – Geologicznej w Jaworznie.
Interne Kennung: ZPU.271.1.41.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung