See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor levering van koffiezetapparaten en producten voor het maken van warme dranken (herneming)
Beschreibung: Raamovereenkomst voor levering van koffiezetapparaten en producten voor het maken van warme dranken
Interne Kennung: DOKO-GB-2024-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOKO-GB-2024-004 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor levering van koffiezetapparaten en producten voor het maken van warme dranken - perceel 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: DOKO-GB-2024-004 - 2
Beschreibung: Raamovereenkomst voor levering van koffiezetapparaten en producten voor het maken van warme dranken - perceel 2
Interne Kennung: 2