See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie obiektów (Pomieszczeń, budynków i ich otoczenia) MPK S.A. w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania obiektów (pomieszczeń, budynków i ich otoczenia) MPK S.A. w Krakowie. Szczegółowy wykaz czynności wchodzących w zakres usług zawiera katalog kategorii czynności sprzątania budynków, hal i placów stanowiący załączniki do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedno lub maksymalnie dwa zadania według poniższego podziału zgodnie z wyborem Wykonawcy: ZADANIE 1 – usługi dla Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze (SO TT); ZADANIE 2 - usługi dla Stacji Obsługi Autobusów Płaszów (SO TP); ZADANIE 3 - usługi dla budynku administracyjnego przy ulicy św. Wawrzyńca 13 oraz punktów socjalnych na terenie Miasta Krakowa;
Vorherige Bekanntmachung: 528959-2024
Interne Kennung: LP.281.159.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77342000 Heckenschnitt, 77314100 Anlegen von Rasen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1 – usługi dla Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze (SO TT)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania obiektów zgodnie z wykazem czynności wchodzących w zakres usług oraz częstotliwościami ich wykonywania określonymi w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: LP.281.159.2024 ZADANIE 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2 - usługi dla Stacji Obsługi Autobusów Płaszów (SO TP)
Interne Kennung: LP.281.159.2024 ZADANIE 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3 – usługi dla budynku administracyjnego przy ulicy św. Wawrzyńca 13 oraz punktów socjalnych na terenie Miasta Krakowa
Interne Kennung: LP.281.159.2024 ZADANIE 3