See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van onderhoudsproducten en benodigdheden
Beschreibung: Leveren van onderhoudsproducten en benodigdheden
Interne Kennung: PPP01P-1796/5062/2024-512
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoudsproducten voor dagelijks gebruik alle diensten.
Beschreibung: Onderhoudsproducten voor dagelijks gebruik alle diensten.
Interne Kennung: 2024-512_1
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoudsproducten specifiek voor WZC.
Beschreibung: Onderhoudsproducten specifiek voor WZC.
Interne Kennung: 2024-512_2
90481-2025 - Mededinging
België – Producten voor schoonmaken en poetsen – Leveren van onderhoudsproducten en benodigdheden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP01P-1796/5062/2024-512
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39800000 Producten voor schoonmaken en poetsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-512_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2024-512_2