2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal groenonderhoud en maai- en slootwerk
Beschreibung: De gemeente Noordwijk is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte, waaronder het groenareaal en watergangen binnen haar grondgebied. Met het oog op duurzaam, efficiënt en kwalitatief beheer van deze buitenruimte wenst de gemeente een raamovereenkomst aan te gaan voor een periode van vier jaar met één opdrachtnemer. Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een gekwalificeerde en betrouwbare opdrachtnemer voor de uitvoering van integraal groenonderhoud en maai- en slootwerkzaamheden in de openbare ruimte binnen de gemeente Noordwijk. De uit te voeren werkzaamheden dragen bij aan de leefbaarheid, veiligheid en ecologische waarde van de gemeente. Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: NW 052025 PRJ-2500018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Noordwijk is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte, waaronder het groenareaal en watergangen binnen haar grondgebied. Met het oog op duurzaam, efficiënt en kwalitatief beheer van deze buitenruimte wenst de gemeente een raamovereenkomst aan te gaan voor een periode van vier jaar met één opdrachtnemer. Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van een gekwalificeerde en betrouwbare opdrachtnemer voor de uitvoering van integraal groenonderhoud en maai- en slootwerkzaamheden in de openbare ruimte binnen de gemeente Noordwijk. De uit te voeren werkzaamheden dragen bij aan de leefbaarheid, veiligheid en ecologische waarde van de gemeente.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst voor het integraal groenonderhoud en maai- en slootwerk zal worden afgesloten voor een periode van maximaal 48 maanden. De opbouw van de overeenkomst bestaat in eerste instantie uit een opdracht van 24 maanden en hierna de optie om tweemaal met 12 maanden te verlengen door de opdrachtgever. De overeenkomst zal ingaan op 01-01-2026.