See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy części elektrycznych do tramwajów w podziale na trzy zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części elektrycznych do tramwajów w podziale na trzy zadania: Zadanie nr 1: Sukcesywne dostawy akumulatorów tramwajowych typu 5KPH100P IIK, Zadanie nr 2: Sukcesywne dostawy cewek hamulca szynowego typu 1AU600323, Zadanie nr 3: Sukcesywne dostawy baterii niklowo-kadmowych do tramwajów Moderus
Vorherige Bekanntmachung: 650123-2024
Interne Kennung: KU.241/pn53_2024/JR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 1 – Sukcesywne dostawy akumulatorów tramwajowych typu 5KPH100P IIK,
Beschreibung: Przedmiotem Zadania nr 1 są sukcesywne dostawy akumulatorów tramwajowych typu 5KPH100P IIK, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: KU.241/pn53_2024/JR Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 2: Sukcesywne dostawy cewek hamulca szynowego typu 1AU600323
Beschreibung: Przedmiotem Zadania nr 2 są sukcesywne dostawy cewek hamulca szynowego typu 1AU600323, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: KU.241/pn53_2024/JR Zadanie nr 2
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 3: Sukcesywne dostawy baterii niklowo-kadmowych do tramwajów Moderus
Beschreibung: Przedmiotem Zadania nr 3 są sukcesywne dostawy baterii niklowo-kadmowych do tramwajów Moderus, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: KU.241/pn53_2024/JR Zadanie nr 3