2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pieczywa do Jednostek Organizacyjnych Służby Więziennej Okręgu Poznańskiego (Zakład Karny w Krzywańcu, Areszt Śledczy w Zielonej Górze)
Beschreibung: Dostawa pieczywa do Jednostek Organizacyjnych Służby Więziennej w niżej wymienio0nych ilościach: Chleb zwykły 135000 kg, Chleb pszenny 22000 kg, Chleb razowy 3300 kg, Bułka tarta 280 kg, Bułka pszenna 1000 szt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pieczywa
Beschreibung: Dostawa pieczywa do Jednostek Organizacyjnych Służby Więziennej Okręgu Poznańskiego (Zakład Karnego w Krzywańcu, Areszt Śledczy w Zielonej Górze)