2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka HW zařízení a SW aplikací – Městský úřad Jablonné nad Orlicí
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodání nového HW a SW k modernizaci technologického centra (zejména): - servery vč. příslušenství (management server, host server), - síťové prvky, - zálohovací pásková knihovna, - diskové pole, - záložní zdroj, - zálohovací zařízení NAS, - monitoring infrastruktury, - sada licencí software, - zálohovací software, - virtualizační software, - bezpečnostní software, - NDR - Network Detection and Response, - Log management, - instalace, implementace a konfigurace. Podrobněji je předmět veřejné zakázky specifikován v příloze č. 1 zadávací dokumentace („Technická specifikace“) a v příloze č. 6 zadávací dokumentace („Závazný text Smlouvy o dodávce hardware a software a poskytnutí souvisejících služeb“).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka HW zařízení a SW aplikací – Městský úřad Jablonné nad Orlicí
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30233160 Streamer-Laufwerk