90673-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Wykonywanie usług z zakresu medycyny pracy, świadczonych na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie Poznania i Piły
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu medycyny pracy, świadczonych na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie Poznania i Piły
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usług medycznych dla Pracowników Poczty Polskiej S.A. przez placówki medycyny pracy zlokalizowane: miejscowości Poznań (dla miasta Poznania i powiatów poznańskiego, gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, śremskiego, wrzesińskiego) oraz miejscowości Piła (dla miasta Piła i powiatów chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianieckiego, pilskiego, wągrowieckiego i złotowskiego) - wg miejsca świadczenia pracy
Interne KennungBZ.26.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie na usługi społeczne, jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonywanie usług z zakresu medycyny pracy, świadczonych na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie Poznania
Beschreibungsprawowanie opieki zdrowotnej nad pracownikami Poczty Polskiej S.A, przewidywana przeciętna roczna liczba pracowników kierowanych na badania 1476 (451 – badania wstępne, 946 – badania okresowe, 79 - badania kontrolne) w preliminowanym okresie 3 lat przy łącznej ilości 4427 pracowników objętych badaniami profilaktycznymi, dotyczy miasta Poznania, powiatów poznańskiego, gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, śremskiego, wrzesińskiego, badania będą odbywać się w mieście Poznaniu.
Interne KennungBZ.26.3.2025 - Zadanie 1
LosLOT-0002
TitelWykonywanie usług z zakresu medycyny pracy, świadczonych na rzecz Poczty Polskiej S.A. na terenie Piły
Beschreibungsprawowanie opieki zdrowotnej nad pracownikami Poczty Polskiej S.A, przewidywana przeciętna roczna liczba pracowników kierowanych na badania 239 (37 – badania wstępne, 188 – badania okresowe, 14 - badania kontrolne) w preliminowanym okresie 3 lat przy łącznej ilości 717 pracowników objętych badaniami profilaktycznymi, dotyczy miasta Piły, powiatów chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, pilskiego, wągrowieckiego i złotowskiego badania będą odbywać się w mieście Pile.
Interne KennungBZ.26.3.2025 - Zadanie 2