90677-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bau von Mehrzweck-Sportanlagen – Sportovní areál Jesenice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportovní areál Jesenice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba objektů stavby pod názvem Sportovní areál Jesenice. Jedná se o novostavbu sportovního areálu zahrnující venkovní sportoviště, konkrétně atletický ovál, fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště, antukové kurty, workoutové hřiště, beach volejbalové hřiště, dětské hřiště, skatepark, parkour a lezeckou stěnu, a dále objekty pro zázemí atletiky a kopané. Součástí objektu pro kopanou bude restaurace včetně zázemí pro personál (gastro vybavení restaurace není předmětem plnění veřejné zakázky). Oba objekty budou vytápěny sestavami tepelných čerpadel vzduch/voda. V rámci realizace veřejné zakázky proběhne výstavba příjezdové komunikace včetně veřejného osvětlení a parkoviště, které náleží ke sportovnímu areálu, a dále výstavba inženýrských sítí k napojení areálu na vodovod a kanalizace a k realizaci areálových rozvodů. Bližší informace k předmětu plnění jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Projektová dokumentace včetně výkazu výměr.
Interne Kennung: Sportovní areál Jesenice
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0002