2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leerlingenvervoer
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het met ingang van het schooljaar 2026 – 2027 vervoeren van leerlingen van gemeente Halderberge op individuele dan wel collectieve basis ten behoeve van: a. Scholen voor (speciaal) basisonderwijs b. Scholen voor (voortgezet) speciaal onderwijs c. Regulier onderwijs voor gehandicapte leerlingen. Omdat het vervoer kinderen betreft uit een vaak kwetsbare groep, dient het vervoer met extra zorg te worden uitgevoerd. Onder de te vervoeren leerlingen kunnen zich ook rolstoel gebonden leerlingen bevinden. Op dit moment maken 139 leerlingen gebruik van het leerlingenvervoer, waarvan één leerling is aangewezen op vervoer voor rolstoelgebruikers. Voor deze leerling dient te worden voorzien in aangepast vervoer. Het daadwerkelijk aantal tijdens de contractperiode te vervoeren leerlingen kan hiervan afwijken.
Interne Kennung: K011071
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 1 augustus 2026 en heeft een vaste looptijd van vijf (5) jaar, eindigend op 31 juli 2031, tenzij zij overeenkomstig onderstaande bepaling wordt verlengd. Na afloop van deze periode wordt de overeenkomst stilzwijgend verlengd met een aansluitende periode van twee (2) jaar, tenzij de opdrachtgever uiterlijk zes (6) maanden vóór het einde van de lopende termijn schriftelijk kenbaar maakt de overeenkomst niet te willen verlengen. Na afloop van deze eerste verlengingsperiode kan de overeenkomst nog eenmaal worden verlengd met een periode van één (1) jaar, onder dezelfde voorwaarden. Ook deze verlenging treedt stilzwijgend in werking, tenzij de opdrachtgever uiterlijk zes (6) maanden vóór afloop van de dan geldende termijn schriftelijk aangeeft hiervan af te zien.