See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa serwisowa obejmująca moduły Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Zarządzanie Miastem (ZSIWZM).
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa serwisowa obejmująca moduły Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Zarządzanie Miastem (dalej zwanego: „ZSIWZM”), w ramach której Wykonawca będzie świadczył: a) usługę serwisu i bieżącej konserwacji wdrożonego u Zamawiającego oprogramowania aplikacyjnego ZSIWZM, w zakresie modułów określonych w załączniku nr 1 do umowy (dalej zwanych „modułami”); b) usługę modyfikacji modułów na życzenie; c) jednorazową usługę przeglądu, parametryzacji i finalnego strojenia ZSIWZM. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ i załącznikach do umowy.
Interne Kennung: ZPb-II.271.110.2023.DK
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1) lit. b) ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa usługa serwisowa obejmująca moduły Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Zarządzanie Miastem (ZSIWZM)