See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI-analytics software voor energie- en watermonitoringssytemen
Beschreibung: Deze opdracht betreft een zelflerende, schaalbare en geautomatiseerde AI analytics oplossing die gekoppeld wordt aan het bestaande energie- en watermonitoringsysteem. De scope omvat verschillende essentiële componenten. Allereerst wordt er een jaarlijkse softwarelicentie voorzien voor de analytics specifiek gericht op energie- & waterbeheer. Het systeem zal worden uitgerust met geavanceerde functionaliteit voor de automatische detectie van veranderingen en onregelmatigheden in de verbruiksgegevens van zowel water als energie. Daarnaast wordt er bijzondere aandacht besteed aan de opvolging van energie- en waterbesparingsprojecten door middel van advanced Measurement & Verification (M&V) conform de IPMVP-standaard. Om de implementatie en het beheer optimaal te ondersteunen, voorziet de opdracht tevens in het leveren van diensten via de inhuring van regieprofielen. Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin art. 2, 21° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016.
Interne Kennung: PPP0BQ-867/5043/2024/867/INK/FAC/MI
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212460 Entwicklung von Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- und Prognosesoftware, 72212461 Entwicklung von Analyse- oder Wissenschaftssoftware