90759-2026 - Ergebnis
Niederlande – Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht – Zelfredzaamheidsroute en Module Arbeidsmarkt en Participatie voor gezinsmigranten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZelfredzaamheidsroute en Module Arbeidsmarkt en Participatie voor gezinsmigranten
BeschreibungDe gemeente Nissewaard is voornemens een overeenkomst te sluiten met één ondernemer die per 1 januari 2026 verantwoordelijk is voor diensten horende bij de Z-route (inclusief MAP) én de MAP voor gezinsmigranten, zoals opgenomen in de Wet Inburgering 2021. €1.503.480,-
Interne KennungINK25-04-122
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensOpenbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
LosLOT-0000
Titel1.
BeschreibungZelfredzaamheidsroute en Module Arbeidsmarkt en Participatie voor gezinsmigranten
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging overeenkomst
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: INK25-04-122
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging overeenkomst