2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław i innych podmiotów posiadających instalację wytwórczą w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław i innych podmiotów posiadających instalację wytwórczą w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwa zadania/ części: Zadanie / Część nr 1; Przedmiotem zamówienia jest : zakup i odkup energii elektrycznej na potrzeby obiektów z instalacją wytwórczą (net billing) dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław, innych podmiotów posiadajacych instalacje fotowoltaiczną. Zadanie / Część nr 2: Przedmiotem zamówienia jest - dostawa i dystrybucja energii elektrycznej w ramach umowy kompleksowej dla ppe z instalacją wytwórczą (net metering) dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław, innych podmiotów posiadajacych instalacje fotowoltaiczną.
Vorherige Bekanntmachung: 683895-2025
Interne Kennung: ZP/PN/73/2025/WKE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: podstawa art. 138 ust. 2 pkt 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie / Część nr 2: Przedmiotem zamówienia jest - dostawa i dystrybucja energii elektrycznej w ramach umowy kompleksowej dla ppe z instalacją wytwórczą (net metering) dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław, innych podmiotów posiadajacych instalacje fotowoltaiczną. Przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w okresie dostawy, tj. od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. i informacje dot. punktów poboru i grupy taryfowej, określone zostały w załączniku nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2