90820-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup Energii Elektrycznej dla podmiotów samorządowych i innych - XLIX Grupa Zakupowa MAE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup Energii Elektrycznej dla podmiotów samorządowych i innych - XLIX Grupa Zakupowa MAE
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby własne Zamawiających, w okresie objętym zamówieniem tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. w szacunkowej ilości 31 815 157,00 kWh.
Vorherige Bekanntmachung633243-2025
Interne KennungMAE\427\2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0000
TitelZakup Energii Elektrycznej dla podmiotów samorządowych i innych- XLIX Grupa Zakupowa MAE
BeschreibungZakup energii elektrycznej na lata 2026-2027 dla obiektów szczegółowo wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ. a) Taryfa Cxx oświetlenie - zakup energii elektrycznej na lata 2026 - 2027 dla obiektów szczegółowo wymienionych w załączniku nr 1 (1.1) do SWZ. Szacunkowe łączne zapotrzebowanie energii elektrycznej wynosi 7 726 614,00 kWh b) Taryfa Cxx, Gxx - zakup energii elektrycznej na lata 2026 - 2027 dla obiektów szczegółowo wymienionych w załączniku nr 1 (1.2) do SWZ. Szacunkowe łączne zapotrzebowanie energii elektrycznej wynosi 16 778 278,00 kWh c) Taryfa Bxx - zakup energii elektrycznej na lata 2026 - 2027 dla obiektów szczegółowo wymienionych w załączniku nr 1 (1.3) do SWZ. Szacunkowe łączne zapotrzebowanie energii elektrycznej wynosi 7 310 265,00 kWh
Interne KennungMAE\465\2025