2. Verfahren
Verfahren
Titel: EXTERNALISATIE RESPONSABILISERINGSBIJDRAGE STATUTAIRE MEDEWERKERS
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp de verzekeringstechnische externalisatie van de pensioenverplichtingen van C-smart dv met betrekking tot de responsabiliseringsbijdragen die verschuldigd zijn aan de Federale Pensioendienst (FPD) voor de rust- en overlevingspensioenen van (gewezen) statutaire medewerkers en hun rechtverkrijgenden. De gekozen verzekeraar staat in voor het opbouwen en beheren van reserveringen die erop gericht zijn om de toekomstige responsabiliseringsbijdragen verbonden aan de op 31 december 2025 verworven pensioenrechten te financieren, onder duidelijke contractuele garanties inzake kapitaalsbescherming en rendement.
Interne Kennung: CSMRTRSP26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66141000 Pensionsfonds-Anlageverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75320000 Pensionsregelung für öffentliche Bedienstete, 66523000 Beratung für Pensionsfonds, 66131100 Pensionsinvestitionsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CSMRTRSP26 - 1
Beschreibung: EXTERNALISATIE RESPONSABILISERINGSBIJDRAGE STATUTAIRE MEDEWERKERS
Interne Kennung: 1