90899-2026 - Planung
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa komputerów, dostawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, dostawa materiałów komputerowych oraz oprogramowania z dopuszczeniem składania ofert częściowych.
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputerów, dostawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, dostawa materiałów komputerowych oraz oprogramowania z dopuszczeniem składania ofert częściowych.
BeschreibungZamawiający planuje zamówienie, którego przedmiotem będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego komputerów stacjonarnych i przenośnych, monitorów, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, materiałów komputerowych i sprzętu multimedialnego, dysków, zgodnie z dokumentami zamówienia. Konkretne sprzęty i oprogramowanie do zakupu Zamawiający wskaże w ogłoszeniu o zamówieniu oraz w dokumentach zamówienia.
Interne KennungAZP-261-02/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelKomputery stacjonarne typu stacja graficzna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego komputerów stacjonarnych typu stacja graficzna w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennungczęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0002
TitelKomputery stacjonarne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego komputerów stacjonarnych w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennungczęść nr 2
LosLOT-0003
TitelKomputery Apple lub równoważne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego komputerów i akcesoriów, w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennungczęść nr 3
LosLOT-0004
TitelSprzęt multimedialny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego sprzętu multimedialnego w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennungczęść nr 4
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
LosLOT-0005
TitelKomputery przenośne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego komputerów przenośnych w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennungczęść nr 5
LosLOT-0006
TitelMonitory
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego monitorów w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennungczęść nr 6
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0007
TitelUrządzenia peryferyjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego urządzeń peryferyjnych w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne KennungCzęść nr 7
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
LosLOT-0008
TitelOprogramowanie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego oprogramowania w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennungczęść nr 8
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0009
TitelMateriały komputerowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego materiałów komputerowych (dyski, klawiatury, kamery, kable, konwertery itp.) w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennungczęść nr 9
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237200 Computerzubehör