See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stad Aarschot : Bouw van een sporthal
Beschreibung: Perceel nr. 1 : Ruwbouwwerken, afwerking en technieken
Interne Kennung: S1203-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1203-1 - 1
Beschreibung: Stad Aarschot: Bouw van een sporthal Perceel nr. 1 : Ruwbouwwerken, afwerking en technieken
Interne Kennung: 1