2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní výroba dříví na OM 2025 včetně úklidu klestu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění těžby, manipulace a přibližování dříví komplexní četou - těžba JMP, vyklizení vytěžených stromů na lokalitu vývozní místo (VM) pomocí univerzálních kolových traktorů, speciálních lesních kolových traktorů (UKT/SLKT) či forwarderů, přiblížení vyvážecí soupravou nebo UKT/SLKT na lokalitu odvozní místo (OM). Dále viz bližší vymezení předmětu veřejné zakázky. Předmětem je provádění komplexních těžebních prací až na lokalitu "odvozní místo" (OM). Jedná se o těžbu a sortimentaci dříví dle požadavků Objednatele a o časové vícepráce k těžebním pracím (rozřezání nehroubí) a ostatní časové práce ručně (úklid klestu). Těžba je prováděna metodou surových kmenů v délkách násobků požadovaných sortimentů. Přiblížení je prováděno z lokality "pařez - P" na VM pomocí UKT/SLKT. Následné přiblížení (vyvezení) z lokality VM na OM je prováděno pomocí vyvážecího traktoru a vyvážecí soupravy. Sortimentace je prováděna na lokalitě VM. Nebo vyvážení soupravou VT či VS při použití sortimentní metody z lokality P. Všechno vytěžené dříví bude roztříděno a uloženo do měřitelných hrání o stejné výšce dle požadavků Objednatele.
Interne Kennung: ZN/30/EKÚ/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung