See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technische keuringen
Beschreibung: Deze opdracht betreft een overeenkomst voor de uitvoering van periodieke controles van technische en elektrische installaties en uitrustingen. Voor de exacte scope van deze opdracht wordt verwezen naar III. Technische bepalingen alsook de bijlagen 'Overzicht' en 'Inventaris'
Interne Kennung: PPP0OF-1071/5594/2025AKDDS1466
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631400 Technische Überwachung an Ingenieurbauten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025AKDDS1466_1