2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud drukriolering 2025 – 2028 in gemeente Epe
Beschreibung: De gemeente Epe gaat het preventief en correctief onderhoud aan de drukriolering aanbesteden. De onderhoudswerkzaamheden hebben betrekking op het reinigen, inspecteren en uitvoeren van onderhoud aan drukrioolunits, gemalen en randvoorzieningen. Inclusief het verzorgen van storingsdiensten (24/7) en NEN 3140 keuringen. Binnen de gemeente zijn de volgende voorzieningen aanwezig: - 25 rioolgemalen; - 1030 minigemalen; - 16 centrale verdeelkasten (CVK's) - 4 bergbezinkbassins (BBB's) - 230 km persleiding - 3 regenmeters - 11 dataloggers overstorten
Interne Kennung: Zaaknr. 1094427
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50510000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen und Metallbehältern, 71631100 Inspektion von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 01
Beschreibung: Dit werk bevat 1 perceel. Zie hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht heeft een vaste looptijd van 01-01-2025 tot 31-12-2026. Daarnaast is er de mogelijkheid tot verlenging tot uiterlijk 31-12-2028.