See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych według 9 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 775155-2024
Interne Kennung: SZSPOO SZP 3810/108/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Sukcesywne dostawy środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Sukcesywne dostawy środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Interne Kennung: Część 9