91121-2025 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E na potrzeby SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Krynicy-Zdroju im. bł. Karoliny Kózkówny.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E na potrzeby SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Krynicy-Zdroju im. bł. Karoliny Kózkówny.
Beschreibung: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego typu E (GZ50) dla potrzeb SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Krynicy-Zdroju im. bł. Karoliny Kózkówny przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZP.237.2375.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E na potrzeby SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Krynicy-Zdroju im. bł. Karoliny Kózkówny
Beschreibung: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E na potrzeby SPZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Krynicy-Zdroju im. bł. Karoliny Kózkówny przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy.