91128-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Tankstellenkreditkarten – Levering van tank-laadpassen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van tank-laadpassen
Beschreibung: De aanbesteding gaat om het leveren van tank-laadpassen voor de gemeente Westerkwartier waarmee de voertuigen van de gemeente bij een tankstation in de omgeving kunnen tanken/laden. Het gaat om een raamovereenkomst voor 4 jaren met een geraamde maximale waarde van €2.000.000,-.
Interne Kennung: 1969246201
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1