See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług komunalnych polegających na utrzymaniu czystości i porządku oraz utrzymaniu zieleni na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r
Beschreibung: Wykonanie usług komunalnych polegających na utrzymaniu czystości i porządku oraz utrzymaniu zieleni na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FZP.271.24.2025