See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w budynkach mieszkalnych i użytkowych oraz na terenach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Lublinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w budynkach mieszkalnych i użytkowych oraz na terenach będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Lublinie. 2. Szczegółowy zakres czynności i wykaz powierzchni określone zostały w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Termin związania ofertą do dnia 15.02.2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 624990-2024
Interne Kennung: DZP-OL.2610.394.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury w tym sposób przygotowania i składania ofert oraz sposób komunikowania się Zamawiającego z Wykonawcami określone zostały w Rozdziałach XIV-XVI SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dęblin 1
Beschreibung: Szczegółowy zakres czynności i wykaz powierzchni określone zostały w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0005
Titel: Hrubieszów
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0008
Titel: Zamość
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0010
Titel: Przemyśl
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Jarosław
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Rzeszów
Interne Kennung: Część 12