91167-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme – Rozvoj digitálního zdravotnictví v ONMB, a.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj digitálního zdravotnictví v ONMB, a.s.
BeschreibungPředmětem dodávky je modernizace a rozšíření funkcionalit nemocničního informačního systému (NIS), integrační sběrnice (ESB) a Portálu pacienta ONMB v oblastech standardizace vedení strukturované elektronické zdravotnické dokumentace, implementace identifikátorů elektronického zdravotnictví z kmenových registrů a využívání referenčních údajů z kmenových registrů a centrálních služeb elektronického zdravotnictví a služeb výměnných sítí pro obousměrné zpřístupnění záznamů elektronické zdravotnické dokumentace oprávněným příjemcům prostřednictvím informačních a telekomunikačních technologií. Součástí dodávky je tedy i napojení (obousměrná komunikace) na infrastrukturu systémů a služeb Akreditované afinitní domény (AAfD), rozvoj přeshraniční komunikace prostřednictvím Národního kontaktního bodu pro eHealth (NCPeH) a napojení na elektronické služby a registry Integrovaného datového rozhraní zdravotnictví (IDRR).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungRozvoj digitálního zdravotnictví v ONMB, a.s.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung