See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REALIZACE PROJEKTU SOUTĚŽE O ZNAČKU REGIONÁLNÍ POTRAVINA 2025 – 2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je návrh, příprava a realizace projektu každoroční soutěže o značku Regionální potravina v letech 2025, 2026 a 2027 ve 13 krajích České republiky (pro účely této ZD a dle platné Metodiky pro udělovaní značky Regionální potravina spadá pod vyšší územně samosprávný celek Středočeský kraj rovněž hlavní město Praha) včetně komplexní organizace soutěže, medializace soutěže a zajištění prezentace vítězných výrobků stanoveným cílovým skupinám.
Interne Kennung: 1/9/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Královéhradecký kraj
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je návrh, příprava a realizace projektu každoroční soutěže o značku Regionální potravina v letech 2025, 2026 a 2027.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku z rámcové dohody na veřejnou zakázku, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem, a to v případě, že budou splněny následující podmínky: a) Předmět plnění nového závazku nebylo možno předvídat nebo specifikovat tak, aby Zadavatel od účastníků v rámci zadávacího řízení obdržel vzájemně porovnatelné cenové nabídky, nebo cenové nabídky v souladu se zákonem č. 320/2001 Sb. - Zákon o finanční kontrole ve veřejné správě a o změně některých zákonů (zákon o finanční kontrole). b) Pro kalkulaci nabídkové ceny nového plnění musí být použity položky z Nabídkových cen za dílčí plnění spočívající ve výkonech dodavatele (Příloha A ZD a příloha č. 2 Rámcové dohody), přičemž jejich výše nesmí být překročena. c) Pokud není možno pro kalkulaci nabídkové ceny nového plnění použít položky z Nabídkových cen za dílčí plnění spočívající ve výkonech dodavatele (Příloha A ZD a příloha č. 2 Rámcové dohody), navrhne dodavatel nabídkovou cenu, přičemž na výzvu Zadavatele předloží odůvodnění výše nabídkové ceny jako ceny obvyklé v porovnání s cenovou hladinou u srovnatelné konkurence daného plnění. d) Cena za nákup zboží nebo reklamních služeb od třetích stran bude účtována Zadavateli bez přirážky nebo agenturní provize. Dodavatel se zavazuje vynaložit součinnost při získávání slev v souvislosti s nákupem zboží nebo reklamních služeb od třetích stran.
Los: LOT-0008
Titel: Pardubický kraj
Los: LOT-0003
Titel: Karlovarský kraj
Los: LOT-0004
Titel: Plzeňský kraj
Los: LOT-0005
Titel: Liberecký kraj
Los: LOT-0006
Titel: Ústecký kraj
Los: LOT-0014
Titel: Zlínský kraj
Los: LOT-0001
Titel: Středočeský kraj
Los: LOT-0009
Titel: Kraj Vysočina
Los: LOT-0010
Titel: Jihočeský kraj
Los: LOT-0011
Titel: Jihomoravský kraj
Los: LOT-0012
Titel: Olomoucký kraj
Los: LOT-0013
Titel: Moravskoslezský kraj