2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka teplovodních kotlů na spalování dřevní štěpky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových zařízení – 2 ks teplovodních kotlů na spalování dřevní štěpky, jejichž hlavním účelem je snížení energetické náročnosti provozu části výrobní technologie zadavatele a snížení množství produkce skleníkových plynů, zejména CO2.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331110 Installation von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka teplovodních kotlů na spalování dřevní štěpky