2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu do zarzadzania funkcjami raportowania i obsługi badań obrazowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do zarządzania funkcjami raportowania i obsługi badań obrazowych szczegółowo opisanym w załączniku nr 2, 2A i 2B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 768048-2025
Interne Kennung: 116/EZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba zakupu z uwagi na finansowanie przedmiotu zamówienia w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. W poprzednim postępowaniu nr sprawy 80/EZP/25 prowadzonym na ten przedmiot zamówienia nie została złożona żadna oferta, więc postępowanie zostało unieważnione. Postępowanie zostało ponownie opublikowane, nr sprawy 106/EZP/25- postępowanie to zostało unieważnione, jedyna złożona oferta została odrzucona.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001