See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie Gminy Miasta Tarnowa wraz z jednostkami organizacyjnymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej oraz pojazdów, Gminy Miasta Tarnowa wraz z jednostkami organizacyjnymi na okres 24 miesięcy z rocznym okresem polisowania. Zamówienie zostało podzielone na 3 części (pakiety) i obejmuje: 1) część nr 1 zamówienia – Pakiet I „Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej” Pakiet obejmuje: a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia, b) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami, c) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, d) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk; 2) część nr 2 zamówienia – Pakiet II „Ubezpieczenia komunikacyjne” Pakiet obejmuje: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie Auto Casco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego, d) Assistance - dla wybranych pojazdów; 3) część nr 3 zamówienia – Pakiet III „Ubezpieczenie członków ochotniczej straży pożarnej od odpowiedzialności cywilnej i od następstw nieszczęśliwych wypadków” Przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków, a w szczególności: a) śmierć Ubezpieczonego strażaka ochotnika w wyniku nieszczęśliwego wypadku w czasie akcji lub ćwiczeń, b) trwały uszczerbek na zdrowiu ubezpieczonego strażaka ochotnika w wyniku nieszczęśliwego wypadku w czasie akcji lub ćwiczeń, c) pobyt Ubezpieczonego w szpitalu, trwający nieprzerwanie 24 godziny w następstwie nieszczęśliwego wypadku w czasie akcji lub ćwiczeń jakich mogą doznać członkowie OSP działających na terenie gminy, w czasie prowadzonej akcji lub ćwiczeń oraz w drodze na akcję/ćwiczenia oraz w drodze powrotnej, d) ryzyko zawału serca i udaru mózgu. Szczegółowe warunki zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia z podziałem na poszczególne pakiety zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Szczegółowe warunki zamówienia”.
Vorherige Bekanntmachung: 662405-2025
Interne Kennung: WOR-RAG.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515410 Geldverlustversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I „Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej”
Beschreibung: Pakiet obejmuje: a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia, b) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami, c) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, d) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk. Szczegółowe warunki zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Szczegółowe warunki zamówienia”.
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515410 Geldverlustversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II „Ubezpieczenia komunikacyjne”
Beschreibung: Pakiet obejmuje: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie Auto Casco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu mechanicznego, d) Assistance - dla wybranych pojazdów. Szczegółowe warunki zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Szczegółowe warunki zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515410 Geldverlustversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III „Ubezpieczenie członków ochotniczej straży pożarnej od odpowiedzialności cywilnej i od następstw nieszczęśliwych wypadków”
Beschreibung: Przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków, a w szczególności: a) śmierć Ubezpieczonego strażaka ochotnika w wyniku nieszczęśliwego wypadku w czasie akcji lub ćwiczeń, b) trwały uszczerbek na zdrowiu ubezpieczonego strażaka ochotnika w wyniku nieszczęśliwego wypadku w czasie akcji lub ćwiczeń, c) pobyt Ubezpieczonego w szpitalu, trwający nieprzerwanie 24 godziny w następstwie nieszczęśliwego wypadku w czasie akcji lub ćwiczeń jakich mogą doznać członkowie OSP działających na terenie gminy, w czasie prowadzonej akcji lub ćwiczeń oraz w drodze na akcję/ćwiczenia oraz w drodze powrotnej, d) ryzyko zawału serca i udaru mózgu. Szczegółowe warunki zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Szczegółowe warunki zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen