See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wdrożenie nowych funkcjonalności oprogramowania Envira 1.0.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozwój Systemu ENVIRA 1.0. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem niezbędne prace programistyczne i ich wdrożenie, zapewnienie licencji na dostarczone Oprogramowanie, dostarczenie materiałów szkoleniowych dotyczących zasad korzystania z Oprogramowania, świadczeń usług serwisu i wsparcia technicznego, sprzedaż i dostawę urządzeń opisanych w ust. 2. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Wykonawca zrealizuje wszystkie obowiązki przewidziane w Umowie, a w szczególności: 1) rozwój i wdrożenie modułu ETOS do oprogramowania ENVIRA 1.0.; 2) rozwój i wdrożenie modułu AWIZACJE do oprogramowania ENVIRA 1.0; 3) rozwój i wdrożenie modułu KIOSK do oprogramowania ENVIRA 1.0; 4) wprowadzi do oprogramowania ENVIRA 1.0 i wdroży zmiany programistyczne mające na celu poprawę funkcjonalności tego oprogramowania w uzgodnieniu z Zamawiającym; 5) sprzeda i dostarczy Zamawiającemu następujące urządzenia (dalej „Urządzenia”): a. monitor Faytech FT32HDKTMCAPHBOB – 2 szt.; b. komputer przemysłowy Fibre NUC X1 – 2 szt.; c. czytnik kodów QR Postech MS3392-MH – 2 szt.; d. SZB-KO 800*2200*350 Zewnętrzna obudowa wielkogabarytowa ze stali kwasoodpornej 1.4404 (AISI 316L) z płytą montażową i pełnymi drzwiami – 2 sztuki; e. CB-KO-800*300 Cokół ze stali kwasoodpornej 1.4404 (AISI 316L) do RSB lub SZB wysoki na 100 mm – 2 szt.; f. Drzwi rewizyjne na monitor 30 cali + siłownik elektryczne Dodatkowe modyfikacje szafy – 2 szt.; g. układ zasilania i zabezpieczenia. Zabezpieczenie przed zbyt niskimi temperaturami – grzałki antykondensacyjne – 2 szt.; 6) zamontuje i uruchomi Urządzenia, o których mowa w pkt. 5) powyżej; 7) przetestuje i uruchomi rozbudowane i zmienione oprogramowanie ENVIRA 1.0; 8) będzie świadczył Zamawiającemu usługę serwisu i wsparcia technicznego w okresie 12 miesięcy po pozytywnym zakończeniu okresu testów; 9) udzieli rękojmi i gwarancji na prawidłowe działanie oprogramowania ENVIRA 1.0; 10) udzieli Zamawiającemu licencji zgodnie z warunkami określonymi w § 8 Projektu Umowy; 11) wykona inne świadczenia opisane w Umowie. 3. Szczegółowy opis i zakres zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do niniejszego Zaproszenia pn. Projektowane postanowienia umowy. 4. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości wykonanie nie krótszej niż 12 miesięcy. 5. Przedmiotem negocjacji będą warunki realizacji zamówienia, w tym cena zaproponowana przez Wykonawcę oraz termin realizacji. 6. Wszędzie, gdzie opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy PZP, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 7. Wszędzie, gdzie opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy PZP, Zamawiający nie odrzuci oferty tylko dlatego, że oferowane dostawy nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w OPZ. Rozwiązanie równoważne musi być wskazane w ofercie Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 666785-2024
Interne Kennung: ZGOK/WR/44/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72243000 Programmierung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72212100 Entwicklung von branchenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72243000 Programmierung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72212100 Entwicklung von branchenspezifischer Software