91273-2025 - Ergebnis
Belgien – Ausrüstung für Nierendialyse – Raamovereenkomst voor aankoop en levering van kunstnieren
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop en levering van kunstnieren
Beschreibung: Perceel 1: “Aankoop en levering van standaard kunstnieren” Toelichting: Kunstnieren met een synthetisch polymeermembraan. Perceel 2: “Kunstnieren in geval van intolerantie aan de standaard kunstnieren ” Toelichting: Kunstnieren die verdragen worden door patiënten die kampen met een intolerantie waardoor geen standaard kunstnieren gebruikt kunnen worden. Perceel 3: “Kunstnieren in geval van allergie aan de standaard kunstnieren ” Toelichting: Kunstnieren die verdragen worden door patiënten die kampen met een allergie waardoor geen standaard kunstnieren gebruikt kunnen worden. Perceel 4: “Kunstnieren in geval van intolerantie/allergie aan kunstnieren uit overige percelen” Toelichting: Kunstnieren voor patiënten die kampen met een intolerantie/allergie waardoor geen kunstnieren uit de overige percelen gebruikt kunnen worden. Het Onze-Lieve-Vrouwziekenhuis vzw treedt op als aankoopcentrale, in die zin dat ze de opdracht plaatst in naam en voor rekening van volgend vermelde aanbestedende overheden: • Onze-Lieve-Vrouwziekenhuis vzw (Aalst-Asse-Ninove), Moorselbaan 164 te 9300 Aalst • A.S.Z. Autonome Verzorginstelling (campus Aalst, Wetteren en Geraardsbergen), Merestraat 80 te 9300 Aalst De taak van de aankoopcentrale bestaat erin door middel van deze opdracht een raamovereenkomst af te sluiten met de geschikt bevonden inschrijver in naam van de aanbestedende overheden. Tijdens de gunningsprocedure van deze opdracht is de aankoopcentrale de enige woordvoerder voor de aanbestedende overheden en het enige aanspreekpunt voor de inschrijvers. De aankoopcentrale is enkel actief in de fase dat de raamovereenkomst wordt afgesloten en zorgt o.m. voor de administratieve verwerking en organisatie tijdens de gunningsfase van deze opdracht, de publicatie van de opdracht, het regelmatigheidsonderzoek, de evaluatie van de offertes en de uiteindelijke gunning van de opdracht. Na de gunning van de opdracht door de opdrachtencentrale zullen de aanbestedende overheden ieder afzonderlijk voor hun deel een overeenkomst sluiten (via een sluitingsbrief) met de inschrijver aan wie de opdracht werd gegund, rekening houdende met de toepasselijke regels inzake de overheidsopdrachten en de voorwaarden van het bestek. De aanbestedende overheden staan ieder voor zich volledig in voor de uitvoering van de overeenkomst die zij sluiten met de inschrijver aan wie de opdracht werd gegund. Zij staan dus o.m. in voor het plaatsen van de bestellingen, opvolging en controle van de leveringen, betalingen, de toepassing van maatregelen van ambtswege, wijzigingen aan het initieel contract en aanvullende diensten. De aankoopcentrale heeft na de gunning van de opdracht geen enkele taak noch verantwoordelijkheid meer en kan geenszins aansprakelijk noch verantwoordelijk gesteld worden voor welk gevolg dan ook dat zou voortvloeien uit de uitvoering van de opdracht hetzij een laattijdige betalingen van een geplaatste bestelling door een aanbestedende overheid hetzij enige andere contractuele tekortkoming begaan door één van de aanbestedende overheden zelfs indien deze verband houden met de technische specificaties en/of uitvoeringsvoorwaarden van het bestek.
Interne Kennung: PPP0VJ-454/5010/2024/APO/003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181000 Ausrüstung für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aankoop en levering van standaard kunstnieren
Beschreibung: Aankoop en levering van standaard kunstnieren
Interne Kennung: 2024/APO/003_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung, 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse, 33181200 Dialysefilter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijver is verplicht om alle vereiste opties aan te bieden, dit op straffe van substantiële onregelmatigheid met wering van de offerte tot gevolg. De aanbestedende overheid is op geen enkele moment verplicht om over te gaan tot bestelling van een aangeboden optie.)
Los: LOT-0002
Titel: Kunstnieren in geval van intolerantie aan de standaard kunstnieren
Beschreibung: Kunstnieren in geval van intolerantie aan de standaard kunstnieren
Interne Kennung: 2024/APO/003_2
Los: LOT-0003
Titel: Kunstnieren in geval van allergie aan de standaard kunstnier
Beschreibung: Kunstnieren in geval van allergie aan de standaard kunstnier
Interne Kennung: 2024/APO/003_3
Los: LOT-0004
Titel: Kunstnieren in geval van intolerantie/allergie aan kunstnieren uit overige percelen
Beschreibung: Kunstnieren in geval van intolerantie/allergie aan kunstnieren uit overige percelen
Interne Kennung: 2024/APO/003_4