91276-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden – „Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych - Przebudowa ul. Ogrodowej - projekt”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych - Przebudowa ul. Ogrodowej - projekt”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich opinii, zezwoleń, zgłoszeń, postanowień, pozwoleń i decyzji administracyjnych, opracowań i projektów pozwalających na realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Inwestycje drogowe na terenie dróg gminnych - Przebudowa ul. Ogrodowej - zgodnie z załącznikami: nr 2, nr 5 i nr 5a do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak.