2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, levering en installatie van een operatiemicroscoop voor de dienst Neurochirurgie
Beschreibung: De opdracht omvat alle opleidingen alsook alle eventueel noodzakelijke accessoires, toebehoren. Tevens inbegrepen: een (optioneel) onderhoudscontract.
Interne Kennung: PPP0VJ-485/5034/2025/CB/MTD/006
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/CB/MTD/006_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijver is verplicht om alle vereiste opties aan te bieden, dit op straffe van substantiële onregelmatigheid met wering van de offerte tot gevolg. De aanbestedende overheid is op geen enkele moment verplicht om over te gaan tot bestelling van een aangeboden optie. Indien m.a.w. de vereiste optie een onderhoudscontract betreft, heeft de aanbestedende overheid de keuze om al dan niet een onderhoudscontract aan te gaan. Dit geldt zowel voor preventieve als omniumcontracten.) Vrije opties (De inschrijver kan op eigen initiatief vrije opties indienen via het toevoegen van extra lijnen in bijlage “Inventaris”. Elke optie dient hierbij duidelijk beschreven te worden en aangevuld met een ondubbelzinnige en duidelijke vermelding van de kost.)