2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Externe Technische Toets
Beschreibung: Nationaal Coördinator Groningen (hierna te noemen NCG) bereidt een Europese aanbesteding voor ten behoeve van de uitvoering van de Externe Technische Toets. De focus van deze externe technische toets is gericht op product- en procesgerichte toetsing. De scope van de toetsing omvat de gehele keten, van opname en beoordeling tot uitvoering op de bouwplaats en de overdrachtsdossiers.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nationaal Coördinator Groningen (hierna te noemen NCG) bereidt een Europese aanbesteding voor ten behoeve van de uitvoering van de Externe Technische Toets. Ter voorbereiding op deze aanbesteding organiseert NCG nu een marktconsultatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71352100 Dienstleistungen im Bereich Seismik, 79212200 Interne Betriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000