2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten Gemeente Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk
Beschreibung: De postdienstverlener faciliteert minimaal in het verzamelen, brengen, verwerken en distribueren van alle poststukken – incl. pakketten. Aantal poststukken op jaarbasis (gemiddeld):250.000 zie aanbestedingsleidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ridderkerk, Albrandswaard, Barendrecht
Beschreibung: De postdienstverlener faciliteert minimaal in het verzamelen, brengen, verwerken en distribueren van alle poststukken – incl. pakketten volgens het PVE Aantal poststukken op jaarbasis (gemiddeld): 250.000 zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst voor deze opdracht gaat in op 01-04-2025 en heeft een initiële looptijd tot en met 31-03-2026